Advertisement
Domov
Pregled Občnih zborov PGD za leto 2013 PDF Natisni E-pošta
                                                               112telefon.jpg

 

 

 

 

 

RAZPORED  OBČNIH  ZBOROV  PGD  V  LETU  2013

 

 

z.š.

PGD

DAN

DATUM

URA

DELEGAT

 

 

 

 

 

 

1.        

BELA CERKEV

SOBOTA

12.1.

18.00

F. Fejzić

2.        

DOLŽ

SOBOTA

12.1.

18.00

Andrej Grgovič

3.        

GRMOVLJE

SOBOTA

12.1.

18.00

Metod Blatnik

4.        

HINJE

SOBOTA

12.1.

18.00

Martin Krevs

5.        

OTOČEC

SOBOTA

12.1.

18.00

Irena  Pust

6.        

ŽDINJA VAS

SOBOTA

12.1.

18.00

Andrej Pate

7.        

DOBRAVA

SOBOTA

19.1.

18.00

Slavko Hribar

8.        

OREŠJE

SOBOTA

19.1.

18.00

Martin Blažič

9.        

POTOV VRH-SLATNIK

SOBOTA

19.1.

18.00

F. Fejzić

10.     

KRIŽI

NEDELJA

20.1.

09.00

Milan Pajk

11.     

KAMENCE

PETEK

25.1.

18.00

Milan Pajk

12.     

AJDOVEC

SOBOTA

26.1.

18.00

F. Fejzić

13.     

HMELJČIČ

SOBOTA

26.1.

18.00

Martin Krevs

14.     

SOTESKA

SOBOTA

26.1.

18.00

Matjaž Cikanek

15.     

ZAGRAD

SOBOTA

26.1.

19.00

Slavko Hribar

16.     

ŠMARJETA

SOBOTA

26.1.

18.00

Andrej Grgovič

17.     

URŠNA SELA

SOBOTA

26.1.

18.00

Franc Hrovatič

18.     

JABLAN

NEDELJA

27.1.

09.00

Andrej Pate

19.     

BRUSNICE

SOBOTA

02.2.

18.00

F. Fejzić

20.     

DOBINDOL

SOBOTA

02.2.

18.00

Aleš Zamida

21.     

STRANSKA VAS

SOBOTA

02.2.

18.00

Slavko Hribar

22.     

ŠMIHEL/ŽBK

SOBOTA

02.2.

18.00

Metod  Blatnik

23.     

ŠKOCJAN

SOBOTA

02.2.

18.00

Andrej Grgovič

24.     

MIRNA PEČ

NEDELJA

10.02.

08.00

Robert Janežič

25.     

REBER

NEDELJA

03.2.

09.00

Milan Pajk

26.     

TOMAŽJA VAS

SOBOTA

09.2.

19.00

Tinka Goršin

27.     

DOLENJSKE TOPLICE

SOBOTA

09.2.

18.00

F. Fejzić

28.     

DVOR

SOBOTA

09.2.

18.00

Andrej Grgovič

29.     

GLOBODOL

SOBOTA

23.2.

18.30

Milan Pajk

30.     

PODGRAD-MEHOVO

SOBOTA

09.2.

18.00

Andrej Pate

31.     

SMOLENJA VAS

SOBOTA

09.2.

18.00

Slavko Hribar

32.     

RATEŽ

SOBOTA

16.2.

18.00

Milan Goršin

33.     

DOLENJA STRAŽA

SOBOTA

16.2.

18.00

Matjaž Cikanek

34.     

BUČKA

SOBOTA

16.2.

19.00

Andrej Grgovič

35.     

LAKOVNICE

SOBOTA

16.2.

18.00

Martin Blažič

36.     

PODTURN

SOBOTA

16.2.

18.00

Aleš Zamida

37.     

ŠMIHEL/NM

SOBOTA

16.2.

18.00

Martina Goršin

38.     

ZBURE

SOBOTA

16.2.

18.00

F. Fejzić

39.     

PIGD  KRKA

PETEK

22.2.

18.00

F. Fejzić

40.     

ŽUŽEMBERK

SOBOTA

23.2.

18.00

F. Fejzić

41.     

GABRJE

SOBOTA

23.2.

18.00

Tinka Goršin

42.     

STOPIČE

SOBOTA

23.2.

18.00

Andrej Pate

43.     

MALI PODLJUBEN

SOBOTA

23.2.

18.00

Andrej Grgovič

44.     

DOLENJE DOLE

SOBOTA

23.2.

18.00

Metod Blatnik

45.     

PREČNA

SOBOTA

23.2.

18.00

Martin Blažič

46.     

VAVTA VAS

PETEK

1.3.

18.00

F. Fejzić

47.     

NOVO MESTO

SOBOTA

9.3.

19.00

Robert Janežič

 

Morebitne  spremembe terminov in delegatov bodo sprotno objavljene na naši spletni strani: gasilskazveza-nm.si.

 

 

 

 

 

 
< Nazaj   Naprej >
Gasilska zveza Novo mesto
Seidlova cesta 29, 8000 Novo mesto